ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná – červená

Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci. Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak lůžkovou úpravu. Vysoké... více informací »
ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - červená
Značka: Kup Židle
11 290 Kč
Ověřit dostupnost
Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci. Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak lůžkovou úpravu. Vysoké...

Robustní konstrukce z mořeného borovicového dřeva, které odolává vodě i slunci.
Opěrák je možno sklopit a vytvořit tak lůžkovou úpravu.
Vysoké a pohodlné podušky – tloušťka 4 cm, včetně látkové stříšky.
Certifikát FSC zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.

výška výrobku170cmšířka výrobku235cmhloubka výrobku118cmvýška opěradla58cmhloubka sedáku50cmšířka sedáku183cmvýška sedu od země45cmrozměr konstrukce stříšky235x107cmhmotnost celkem45kgnosnost3x90kgkapacita3 osobymateriál konstrukceborovicemateriál stříšky a podušekpolyestermožnost rozložení na lůžkoanobarvamořená konstrukce + červené podušky+béžová stříškarozměr balení237x56x23 cmmateriál baleníkarton Tento zlevněný výrobek máte možnost dostat bez obtíží tu na stránkách umístěný v rubrice zahrada! Nyní můžete najít ještě jiné zboží ve zmíněné rubrice za super ceny. U zákazníků oblíbená značka Kup Židle dlouhodobě vyrábí top zboží. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kousek ADELAIDA zahradní houpačka dřevěná - červená od výrobce se skvělou pověstí Kup Židle lze nakoupit v aktuální nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte za super cenu 11 290 Kč.