ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo, růžová

Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne... více informací »
ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne...

Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne každého oblíbence originality. Díky tomuto hravému designu se navíc židle ADK Fredo snadno stane dominantou pracovního či studijního koutku. Okouzlí vás tedy nejen svým designem, materiály, ale i možnostmi nastavení. Celý sedák i opěrák židle jsou čalouněny chlupatým, plyšovým materiálem v růžovém provedení. Zvolený materiál je velice měkký, jemný a příjemný na dotek, tudíž poskytne… Levný výrobek ADK Trade s.r.o. Dětská židle dostanete právě zde tu na našem webu v populární sekci dětské židle a stoly! Získejte ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii za parádní cenu. Oblíbený výrobce ADK Trade s.r.o. má vynikající výrobky. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky ADK Trade s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo, růžová pocházející od značky ADK Trade s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách teď opravdu výhodně. Nabídky od 1 990 Kč.