ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner, černá/bílá

Kancelářská židle ADK Runner, černá/bílá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale také velké... více informací »
ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Runner, černá/bílá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale také velké...

Kancelářská židle ADK Runner, černá/bílá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale také velké pohodlí i při dlouhé pracovní době. Opěrák i sedák jsou čalouněny do kvalitní ekokůže černé a bílé barvy. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a decentnímu vzhledu, který se velmi podobá přírodní kůži. Židle disponuje jednoduše nastavitelným synchronním mechanismem, který zabezpečuje dynamické sezení. Mechanika vám tedy nabídne…
Zlevněný produkt ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner, černá/bílá lze zakoupit právě tu na webu v populární sekci herní křesla k počítači. Získejte zcela nové zboží ve zmiňované rubrice v akci.

Tento kvalitní a žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner, černá/bílá originál od značky ADK Trade s.r.o. můžete sehnat u nás nyní skutečně levně! Nyní za akční cenu 4 390 Kč.