ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner, černá/šedá

Kancelářská židle ADK Runner, černá/šedá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale... více informací »
ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner
4 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Runner, černá/šedá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale...

Kancelářská židle ADK Runner, černá/šedá Kancelářská židle ADK Runner moderního vzhledu nabízí nejen nevšední design, ale také velké pohodlí i při dlouhé pracovní době. Opěrák i sedák jsou čalouněny do kvalitní eko kůže černé a šedé barvy. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a decentnímu vzhledu, který se velmi podobá přírodní kůži. Židle disponuje jednoduše nastavitelným synchronním mechanismem, který zabezpečuje dynamické sezení. Mechanika vám tedy nabídne…Ve slevě výrobek je k dostání bez problémů tu na stránkách umístěný v rubrice herní křesla k počítači. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této oblíbené sekce za super cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky ADK Trade s.r.o.. Najdete je níže na této stránce. Známá značka ADK Trade s.r.o. pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží.

Unikátní produkt ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Runner, černá/šedá pocházející od značky ADK Trade s.r.o. můžete najít teď za akční cenu. Akční cena již od 4 390 Kč.