ADK Trade s.r.o. Herní židle Genoa, červená

Herní židle ADK Genoa Herní židle ADK Genoa uchvátí především zapálené hráče počítačových her, a to svým promyšleným sportovním designem.... více informací »
ADK Trade s.r.o. Herní židle Genoa
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle ADK Genoa Herní židle ADK Genoa uchvátí především zapálené hráče počítačových her, a to svým promyšleným sportovním designem....

Herní židle ADK Genoa Herní židle ADK Genoa uchvátí především zapálené hráče počítačových her, a to svým promyšleným sportovním designem. Největší výhodou herní židle ADK Genoa je její čalounění, které je vyrobené z odolné, velmi pevné eko kůže a prodyšné síťoviny. Pro elegantní, ale přitom sportovní design je zvoleno čalounění ve dvou odstínech, kdy je kombinována červená eko kůže s jednoduchou černou eko kůží a černou síťovinou. Barevné provedení je navíc doplněno o kombinaci barevných linií, které…
Diskontní výrobek lze nakoupit lehce na webu zařazený v kategorii herní křesla k počítači! Vyberte si podobné výrobky z této populární kategorie v bezva akci. V očích zákazníků populární výrobce ADK Trade s.r.o. pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Tento designový výrobek ADK Trade s.r.o. Herní židle Genoa, červená od společnosti ADK Trade s.r.o. naleznete zde teď za akční cenu! Nabídky od 2 990 Kč.