ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli...

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli si můžete zcela přizpůsobit svému tělu, tak aby vám poskytla co největší pohodlí a ulevila vám od bolavých zad. K čalounění kancelářské židle Mercury jsou použity dva velice oblíbené materiály. Kombinace látky a síťoviny je velmi častá, a to z důvodu vysoké prodyšnosti síťoviny a extrémní pohodlnosti tkaniny. Použitá modrá síťovina je velice elastická, tak aby se co…
Kvalitní a levný výrobek dostanete taky na stránkách v populární kategorii židle do kanceláře! Prozkoumejte oblíbené produkty z této známé kategorie za internetové ceny. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, modrá od oblíbené značky ADK Trade s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě teď levně! Právě teď jen za 2 490 Kč.