ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Colorado, hnědá

Kancelářská židle ADK Colorado Stylová kancelářská židle ADK Colorado, Vás nadchne již na první pohled. Mimo svůj elegantní a... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Colorado
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Colorado Stylová kancelářská židle ADK Colorado, Vás nadchne již na první pohled. Mimo svůj elegantní a...

Kancelářská židle ADK Colorado Stylová kancelářská židle ADK Colorado, Vás nadchne již na první pohled. Mimo svůj elegantní a luxusní vzhled, Vám také nabídne vynikající komfort, špičkovou ergonomii a široké možnosti nastavení, a to vše za velmi nízkou cenu. Pro jednoduchý, nadčasový design je zvoleno čalounění v hřejivém hnědém odstínu. K čalounění jak opěráku, tak sedáku, je použita kvalitní eko kůže. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a decentnímu vzhledu,… Nejprodávanější produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Colorado, hnědá dostanete nyní tu na našich stránkách v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete koupit oblíbené výrobky ze zmíněné sekce v akci! U zákazníků oblíbená značka ADK Trade s.r.o. dlouhodobě nabízí špičkové produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele ADK Trade s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Colorado, hnědá značky ADK Trade s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 2 990 Kč.