ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, bílá

Kancelářská židle ADK Deluxe, bílá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných materiálů. Nezaujme... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Deluxe, bílá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných materiálů. Nezaujme...

Kancelářská židle ADK Deluxe, bílá Kancelářská židle ADK Deluxe je ztělesněním inovativního designu a kvalitních odolných materiálů. Nezaujme Vás pouze svým reprezentativním koženým vzhledem, ale také kvalitní mechanikou a univerzálními tvary, které se oblíbí téměř každý. Základem židle ADK Deluxe je pevná kovová pětiramenná základna. Tato základna disponuje pěticí plastových koleček, které jsou vhodné pro pohyb na tvrdé podlahovině. Židle je také vybavena plynovým pístem, který umožňuje nastavení výšky…
Super produkt lze zakoupit prostě tu v kategorii židle do kanceláře! Nyní získáte kvalitní produkty z této populární sekce za internetové ceny. Věhlasný výrobce ADK Trade s.r.o. svým zákazníkům nabízí vynikající zboží. U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Deluxe, bílá od společnosti ADK Trade s.r.o. jednoduše pořídíte právě teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 2 190 Kč.