ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Edge

Kancelářské křeslo ADK Edge Krásná kancelářská židle ADK Edge patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o speciální... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Edge
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Edge Krásná kancelářská židle ADK Edge patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o speciální...

Kancelářské křeslo ADK Edge Krásná kancelářská židle ADK Edge patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o speciální model židle, který byl navržen tak, aby dokonale odpovídal požadavkům, které naši zákazníci kladou na kancelářskou židli. Kancelářská židle ADK EDGE nabídne základní mechaniku i reprezentativní vzhled, a to vše v balení za skvělou cenu. Celá židle ADK Edge je čalouněna elegantní černou prošívanou eko kůží. Tento odolný a snadno udržovatelný materiál má na dotek i na pohled strukturu…Tento kvalitní a žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Edge naleznete bez obtíží tu na našem webu v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní získáte další výrobky z naší kategorie za výprodejovou cenu.

Tento kvalitní a levný kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Edge s osvědčenou značkou ADK Trade s.r.o. jednoduše můžete najít na našich stránkách ve výprodejové akci! Nyní za akční cenu 2 490 Kč.