ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Ferro, černá

Kancelářská židle ADK Ferro, černá Klasická a minimalistická kancelářská židle ADK Ferro je vhodná pro každého, kdo chce do... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Ferro
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Ferro, černá Klasická a minimalistická kancelářská židle ADK Ferro je vhodná pro každého, kdo chce do...

Kancelářská židle ADK Ferro, černá Klasická a minimalistická kancelářská židle ADK Ferro je vhodná pro každého, kdo chce do své kanceláře vdechnout prvky elegantnosti a nadčasovosti. Dokonalé linie a ergonomické tvary židle ADK Ferro, dodávají židli osobitý charakter, který strhne Vaši pozornost. K čalounění jak opěráku, tak sedáku, je použita kvalitní eko kůže. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a decentnímu vzhledu, který se velmi podobá přírodní kůži. Je…Tento nejprodávanější produkt je k získání jednoduše u nás v sekci židle do kanceláře. Nyní pořídíte ostatní výrobky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny.

Akční a ve slevě kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Ferro, černá značky ADK Trade s.r.o. seženete právě zde téměř zdarma! Cena již od 2 690 Kč.