ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine, bílá

Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK...

Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK Fine dokonale balancuje na pomezí těchto dvou kategorií, čímž budí zaslouženou pozornost. Je jisté, že ať už tento model kancelářské židle postavíte do pracovny z masivu, nebo do kanceláře z kovu a skla, dokonale tento prostor doplní. K čalounění jak opěráku, tak sedáku, je použita kvalitní eko kůže. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a…
Oblíbený a kvalitní produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine, bílá lze pořídit taky tady na našem webu v oblíbené kategorii židle do kanceláře! Nyní můžete najít skvělé produkty z této populární rubriky za super cenu! V očích zákazníků populární značka ADK Trade s.r.o. pro vás připravuje kvalitní sortiment Udělejte si radost!

Ve slevě kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine, bílá od známého výrobce ADK Trade s.r.o. snadno získáte u nás právě za výhodnou cenu! Nabídka již od 2 490 Kč.