ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine, černá

Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK...

Kancelářská židle ADK Fine Dokonalá elegantní klasika, nebo již spíše futuristická nadčasovost? Design kancelářské židle ADK Fine dokonale balancuje na pomezí těchto dvou kategorií, čímž budí zaslouženou pozornost. Je jisté, že ať už tento model kancelářské židle postavíte do pracovny z masivu, nebo do kanceláře z kovu a skla, dokonale tento prostor doplní. K čalounění jak opěráku, tak sedáku, je použita kvalitní eko kůže. Tento materiál se těší velké oblibě díky své odolnosti, velmi příjemnému povrchu a… Tento akční produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK můžete nakoupit bez problémů na webu zařazený v sekci židle do kanceláře! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z této oblíbené rubriky ve slevě. To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další skvělé zboží značky ADK Trade s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Fine, černá od populárního výrobce ADK Trade s.r.o. snadno naleznete u nás ve výprodejové akci! Nabídky již od 2 490 Kč.