ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium, černá

Kancelářská židle ADK Medium, černá Kancelářská židle ADK Medium nabízí reprezentativní vzhled, a komfortní sezení, ale také kvalitní a... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Medium, černá Kancelářská židle ADK Medium nabízí reprezentativní vzhled, a komfortní sezení, ale také kvalitní a...

Kancelářská židle ADK Medium, černá Kancelářská židle ADK Medium nabízí reprezentativní vzhled, a komfortní sezení, ale také kvalitní a nastavitelný mechanismus s populárním houpáním. Součástí je také prodyšná síťovina v opěráku. Opěrák je vytvarován dle pravidel ergonomie, nechybí ani výrazné prohnutí v oblasti beder. Právě tato oblast je kritická pro pohodlné sezení a záda bez bolesti. Výplet opěradla je tvořen populární síťovinou. Ta nejen větrá a tím zlepšuje pohodlí při dlouhém sezení, ale umí se… Unikátní a oblíbený produkt máte možnost koupit bez obtíží na našich stránkách umístěný v sekci židle do kanceláře. Nyní si můžete koupit akční zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce ADK Trade s.r.o. vám nabízí skvělé zboží. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další kvalitní produkty značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium, černá od top značky ADK Trade s.r.o. snadno seženete právě nyní v akci! Právě lze objednat jen za 1 990 Kč.