ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium Plus

Kancelářská židle ADK Medium Plus Kancelářská židle ADK Medium Plus je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium Plus
Kancelářská židle ADK Medium Plus Kancelářská židle ADK Medium Plus je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu...

Kancelářská židle ADK Medium Plus Kancelářská židle ADK Medium Plus je stylovým modelem, který za více než příjemnou cenu nabídne nejen reprezentativní koženkové čalounění, ale také kvalitní mechaniku a univerzální tvary, které vyhoví většině uživatelů. Chromovaný kovových základ je u kancelářské židle Medium Plus stylově doplněn prošívanou černou eko kůží – moderním, odolným a snadno udržovatelným materiálem, který vzhledem i na dotek výrazně připomíná klasickou přírodní kůži. Základní mechanismus,… Velmi prodávaný výrobek najdete bez problémů tu na stránkách v kategorii židle do kanceláře! Připravili jsme pro vás akční zboží ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Tento vynikající kus ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Medium Plus od značky ADK Trade s.r.o. můžete pořídit u nás nyní skutečně levně. Nyní za akční cenu 2 290 Kč.