ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo, černá

Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo
2 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu...

Kancelářská židle ADK Tineo Kancelářská židle ADK Tineo patří k nepostradatelným modelům naší nabídky. Za skvělou cenu nabízí nadstandardní výbavu, a to od použitých materiálů, až po nastavitelnou mechaniku. Nabídne dobrou ergonomii i míru komfortu, která uspokojí středně náročné zákazníky, a se svým čistým moderním designem se neztratí ve studentském pokoji, ani v kanceláři. Neutrálně tvarovaný sedák s měkkým polstrováním a prodyšným čalouněním potěší zkosenou čelní hranou a zakloněným profilem,…
Diskontní produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle dostanete právě zde tu na našem webu ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z naší rubriky za nejlepší ceny.

Tento oblíbený produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Tineo, černá od kvalitní značky ADK Trade s.r.o. snadno můžete získat tady za výhodnou cenu! Teď v akci 2 490 Kč.