ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá

Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá Křeslo ADK Denver je složeno z nejkvalitnějších materiálů od odolného plastu, po pevnou... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Denver
3 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá Křeslo ADK Denver je složeno z nejkvalitnějších materiálů od odolného plastu, po pevnou...

Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá Křeslo ADK Denver je složeno z nejkvalitnějších materiálů od odolného plastu, po pevnou eko kůži vysoce odolné proti oděru. Křeslo Denver je tedy dokonalou ukázkou snoubení nadčasové designu a kvalitního provedení, která Vám bude dělat radost mnoho let. K čalounění židle je použita eko kůže. Eko kůže je velice oblíbený materiál, a to především z důvodu své odolnosti, pevnosti a snadné údržby. Tento materiál je tedy nejen esteticky uspokojující, ale taktéž velice…Tento levný výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá je k sehnání přímo na webu v oblíbené sekci židle do kanceláře. Připravili jsme zlevněné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu.

Diskontní výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Denver, hnědá od top výrobce ADK Trade s.r.o. jednoduše můžete pořídit právě nyní ve slevě. Ceny od 3 690 Kč.