ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá

Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s kvalitou a nadčasovým... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s kvalitou a nadčasovým...

Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá Kancelářské křeslo ADK Sandora je žádanou kombinací moderní elegantního vzhledu s kvalitou a nadčasovým provedením. To vše díky prémiovým materiálům a pečlivé výrobě. Již při prvním usazení pochopíte, jak moc je kancelářské křeslo ADK Sandora propracované. Nechce se hýčkat a užívejte si pohodlí, které vám křeslo ADK Sandora nabídne. Celý sedák, společně s opěrákem a hlavovou opěrkou křesla ADK Sandora, jsou čalouněny kvalitní černou eko kůží. Tento velice spolehlivý… Tento žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá jde koupit ještě tu ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní najdete parádní zboží ze zmíněné sekce za mimořádně nízkou cenu.

Akční výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Sandora, černá od známé značky ADK Trade s.r.o. jednoduše seženete zde nyní opravdu levně! Nyní za akční cenu 2 990 Kč.