ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá

Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá Konferenční židle DELUXE Skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro... více informací »
ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Deluxe Skid
2 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá Konferenční židle DELUXE Skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro...

Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá Konferenční židle DELUXE Skid je elegantním a dokonale pohodlným doplňkem nejen pro vaši zasedací místnost. Nabídne skvělou ergonomii pro dlouhé sezení a zajistí správné držení těla. Bílý potah z eko kůže je nejen vkusný, ale také vysoce odolný a praktický pro denní použití. Jednoduše se udržuje a na pohled je k nerozeznání od pravé kůže. Židle Deluxe Skid stojí na robustní základně z ohýbaných chromovaných trubek. Letmá konstrukce židle umožňuje jemné pohupování…
Kvalitní a velmi žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá můžete sehnat v pohodě na webu v rubrice konferenční a jednací židle. Podívejte se na parádní produkty z této známé sekce ve slevě! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky ADK Trade s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce ADK Trade s.r.o. má v nabídce vynikající sortiment Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený výrobek ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Deluxe Skid, bílá od výrobce ADK Trade s.r.o. jednoduše pořídíte tady a teď skutečně výhodně! Nabídka od 2 890 Kč.