ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid

Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a nadčasovosti.... více informací »
ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a nadčasovosti....

Konferenční židle ADK Rondo Skid Aerodynamický design, ve kterém je židle Rondo Skid vyrobena, dodává židli na elegantnosti a nadčasovosti. Podpůrné opěradlo a čalouněné sedadlo poté designu přidávají na funkčnosti, která je zaručena ergonomickým tvarem, který se snaží co nejvíce přizpůsobit přirozené ose páteře, aby poskytl žádanou oporu zad a snížil celkovou únavu sedícího. Velmi komfortní sezení vám zajistí v první řadě prodyšná síťovina a prodyšná tkanina. Prodyšná síťovina vyplňuje celý rám… Hodně oblíbený kus máte možnost dostat bezstarostně tu na webu umístěný v kategorii konferenční a jednací židle! Vyberte si ještě ostatní výrobky z této známé kategorie v bezva akci! Oblíbený výrobce ADK Trade s.r.o. vás obohatí o velmi kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více produktů od dodavatele ADK Trade s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt ADK Trade s.r.o. Konferenční židle ADK Rondo Skid značky ADK Trade s.r.o. seženete u nás teď opravdu výhodně. Akční cena 2 790 Kč.