Antares Balanční taburet Hola

Balanční taburet Hola Balanční taburet Hola je chytrým "aktivním" sezením. Poskytuje totiž sezení s možností pohybu. Prokazatelně navíc... více informací »
Antares Balanční taburet Hola
Značka: Antares
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
Balanční taburet Hola Balanční taburet Hola je chytrým "aktivním" sezením. Poskytuje totiž sezení s možností pohybu. Prokazatelně navíc...

Balanční taburet Hola Balanční taburet Hola je chytrým „aktivním“ sezením. Poskytuje totiž sezení s možností pohybu. Prokazatelně navíc přispívá zdraví a správnému držení těla, a podporuje sezení uživatelů, které tráví mnoho času u pracovního stolu, v kanceláři nebo dílně. Nedostatek pohybu během pracovního dne, je totiž čím dál vážnějším problémem, balanční taburet se proto na tento problém zaměřují, a poskytují chytré a jednoduché řešení. Hola – Active Seating přináší jedinečné řešení alternativního…
Výjimečný a žádaný produkt Antares Balanční taburet Hola pořídíte snadno tu na webu v sekci taburety. Nyní si můžete koupit ještě další produkty z naší sekce na pár kliknutí!

Tento zlevněný kus Antares Balanční taburet Hola od kvalitní značky Antares jednoduše získáte na našich stránkách opravdu výhodně. Akční cena již od 3 090 Kč.