Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic

Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské... více informací »
Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic
Značka: Antares
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské...

Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní prostředí. Určitě osloví svojí mechanickou odolností a dalšími bezpečnostními funkcemi, které nabízí. Taburet typu Antistatic je taburet, který je konstruován tak, aby odváděl případnou statickou elektřinu. Je tedy vhodný pro využití na pracovištích, kde jsou přítomny elektronické komponenty a těkavé chemikálie. Využití je možné z důvodu použitých materiálů, kdy jsou…
Tento akční kousek Antares Dílenský taburet 1290 máte možnost najít ještě tu na stránkách v rubrice taburety. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Tato značka Antares svým zákazníkům dodává prvotřídní výrobky.

Tento skvělý produkt Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic od společnosti Antares jednoduše najdete na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 4 290 Kč.