Antares Dílenský taburet 1290 L

Dílenský taburet 1290 L Klasický pracovní taburet 1290 L s dřevěným sedákem, nabídne za vynikající cenu kvalitní materiály,... více informací »
Antares Dílenský taburet 1290 L
Značka: Antares
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský taburet 1290 L Klasický pracovní taburet 1290 L s dřevěným sedákem, nabídne za vynikající cenu kvalitní materiály,...

Dílenský taburet 1290 L Klasický pracovní taburet 1290 L s dřevěným sedákem, nabídne za vynikající cenu kvalitní materiály, vysokou odolnost i praktický a skvěle udržovatelný povrch, který je ideální pro zaměstnané pracoviště. Sedák o průměru 35 cm patří mezi rozměrnější a měl by vyhovovat téměř každému uživateli. Vyroben je z odolné bukové překližky, která se velmi snadno udržuje, je pevná a spolehlivá. Díky použitým materiálům, je pak židle vhodná pro použití v náročnějších prostředích, jako jsou dílny… Žádaný produkt můžete najít mimo jiné tady na našem webu v kategorii taburety! Mrkněte na další kusy z této oblíbené kategorie jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Antares prodává skvělé produkty Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento neodolatelný výrobek Antares Dílenský taburet 1290 L od populární značky Antares jednoduše můžete získat u nás teď skutečně výhodně! Ceny od 1 290 Kč.