Antares Dílenský taburet 1290 PU

Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní... více informací »
Antares Dílenský taburet 1290 PU
Značka: Antares
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní...

Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní prostředí. Určitě osloví svojí mechanickou odolností, nenáročnou údržbou a stabilní konstrukcí, kterou nabízí. Sedací základ taburetu 1290 PU tvoří kulatý sedák s průměrem 32 cm, který poskytuje pohodlné a praktické sezení u pracovního stolu. Sedák je vyroben z polyuretanu, který je jak mechanicky, tak chemicky odolný. Netoxicky měkčený polyuretan je navíc velice snadný na údržbu, a lze…
Žádaný produkt Antares Dílenský taburet 1290 máte možnost pořídit pohodlně tady u nás ve známé sekci taburety. Najděte si parádní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Antares. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Antares má k dispozici špičkové zboží. A to je teprve začátek.

Tento akční výrobek Antares Dílenský taburet 1290 PU od top značky Antares můžete najít teď téměř zdarma. Akční cena již od 1 490 Kč.