Antares Kancelářská židle Asyn Low

Kancelářská židle Asyn Low Kancelářská židle Asyn Low je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním... více informací »
Antares Kancelářská židle Asyn Low
Značka: Antares
3 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Asyn Low Kancelářská židle Asyn Low je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním...

Kancelářská židle Asyn Low Kancelářská židle Asyn Low je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním mechanismem a nabízí solidní možnosti nastavení. Vybavte si svoji kancelář spolehlivým vybavením, které je praktické a zpříjemní vám váš pracovní den. Čalounění židle je jistě na první pohled dominantním prvkem celé židle. K čalounění jak opěráku, tak sedáku je použita neklouzavá potahová látka. Tato látka vyniká svojí pevností a odolností, přes kterou zůstává stále jemná…Tento neodolatelný produkt je k získání právě teď tady u nás v kategorii židle do kanceláře. Máme pro vás ostatní produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu.

Tento vynikající produkt Antares Kancelářská židle Asyn Low pocházející od značky Antares seženete zde nyní téměř zdarma! Cena od 3 190 Kč.