Antares Kancelářská židle Asyn

Kancelářská židle Asyn Kancelářská židle Asyn je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním mechanismem a... více informací »
Antares Kancelářská židle Asyn
Značka: Antares
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Asyn Kancelářská židle Asyn je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním mechanismem a...

Kancelářská židle Asyn Kancelářská židle Asyn je kvalitním základem pro pohodlné kancelářské sezení. Je vybavena asynchronním mechanismem a nabízí solidní možnosti nastavení. Vybavte si svoji kancelář spolehlivým vybavením, které je praktické a zpříjemní vám váš pracovní den. Čalounění židle je jistě na první pohled dominantním prvkem celé židle. K čalounění jak opěráku, tak sedáku je použita neklouzavá potahová látka. Tato látka vyniká svojí pevností a odolností, přes kterou zůstává stále jemná a… Oblíbený produkt Antares Kancelářská židle Asyn můžete sehnat rovněž na našem webu v oblíbené kategorii židle do kanceláře. Nyní získáte skvělé produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Máme toho více, mrkněte také na více kousků od dodavatele Antares. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Antares vyrábí špičkové výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento zlevněný kus Antares Kancelářská židle Asyn od známého výrobce Antares snadno můžete pořídit právě zde opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 3 390 Kč.