Antares Kancelářská židle Epic

Kancelářská židle Epic I u kancelářských křesel a židlí lze snoubit nadčasový design s kvalitním provedením, a kancelářská židle Epic je toho... více informací »
Antares Kancelářská židle Epic
Značka: Antares
13 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Epic I u kancelářských křesel a židlí lze snoubit nadčasový design s kvalitním provedením, a kancelářská židle Epic je toho...

Kancelářská židle Epic I u kancelářských křesel a židlí lze snoubit nadčasový design s kvalitním provedením, a kancelářská židle Epic je toho přímým důkazem. Díky ergonomickému provedení, houpacímu mechanismu a použitým materiálům, poskytne spoustu pohodlí, ale navíc dodá kancelářskému prostoru na kráse, a stane se jeho originální vzpruhou. Čalounění židle Epic ve vás jistě vzbudí zvědavost a pozornost. Nylonový rám sedadla a opěráku, který je vyztužený 30% skelnými vlákny, je totiž vypleten velice…
Kvalitní kus Antares Kancelářská židle Epic můžete koupit již dnes tady na našich stránkách ve známé rubrice židle do kanceláře! Najděte si nové výrobky z naší sekce za příznivou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Antares. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Antares představuje top sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Ve slevě tento kus Antares Kancelářská židle Epic od populární značky Antares můžete získat na našich stránkách teď skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 13 490 Kč.