Antares Kancelářská židle Flute Asyn

Kancelářská židle Flute Asyn Kancelářská židle Flute Asyn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus... více informací »
Antares Kancelářská židle Flute Asyn + područky BR 06
Značka: Antares
3 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Flute Asyn Kancelářská židle Flute Asyn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus...

Kancelářská židle Flute Asyn Kancelářská židle Flute Asyn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus a pohodlné polstrování. To vše za velice příjemnou cenu. Sedák židle Flute Asyn je mírně prohnutý a bohatě polstrovaný, což vám zajistí dlouhodobě komfortní posezení. Opěrák nabízí postranní vedení páteře i potřebnou bederní opěrku (ve formě klasického prolisu). Čalounění sedáku a opěráku je provedeno v pevné a odolné látce, která je prodyšná a velice příjemná na dotyk. … Neodolatelný produkt lze zakoupit teď u nás ve známé sekci židle do kanceláře. Vyberte si akční produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Antares svým zákazníkům nabízí top výrobky.

Oblíbený výrobek Antares Kancelářská židle Flute Asyn od známé společnosti Antares jednoduše seženete tady a teď levně! Cena již od 3 490 Kč.