Antares Kancelářská židle Flute Syn

Kancelářská židle Flute Syn Kancelářská židle Flute Syn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus a... více informací »
Antares Kancelářská židle Flute Syn + područky BR 06
Značka: Antares
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Flute Syn Kancelářská židle Flute Syn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus a...

Kancelářská židle Flute Syn Kancelářská židle Flute Syn nabídne jednoduchý a moderní vzhled, kvalitní synchronní mechanismus a pohodlné polstrování. To vše za velice příjemnou cenu. Sedák židle Flute Syn je mírně prohnutý a bohatě polstrovaný, což vám zajistí dlouhodobě komfortní posezení. Opěrák nabízí postranní vedení páteře i potřebnou bederní opěrku (ve formě klasického prolisu). Čalounění sedáku a opěráku je provedeno v pevné a odolné látce, která je prodyšná a velice příjemná na dotyk. … Vynikající produkt Antares Kancelářská židle Flute máte možnost sehnat již dnes tu v populární rubrice židle do kanceláře. Nyní můžete koupit další produkty ze zmíněné rubriky za internetové ceny. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další produkty od značky Antares. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Antares vám poskytuje špičkové zboží.

Tento designový produkt Antares Kancelářská židle Flute Syn od společnosti Antares jednoduše pořídíte právě skutečně levně! Nabídky již od 4 190 Kč.