Antares Kancelářská židle Lei

Kancelářská židle Lei Kancelářská židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je špičkový synchronní mechanismus s... více informací »
Antares Kancelářská židle Lei
Značka: Antares
10 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Lei Kancelářská židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je špičkový synchronní mechanismus s...

Kancelářská židle Lei Kancelářská židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je špičkový synchronní mechanismus s nastavením protiváhy houpání. Neopomenuto musí být také měkké pěnové polstrování, jemné čalounění, ergonomické tvarování a široké možnosti nastavení. Vybavte si svoji kancelář tímto vyzývavým „pomocníkem“, který vám uleví při dlouhých pracovních dnech u vašeho stolu. Sedák i opěrák židle Lei jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a…
Nejprodávanější produkt Antares Kancelářská židle Lei lze sehnat mimo jiné tu na našich stránkách v kategorii židle do kanceláře. Prozkoumejte oblíbené kousky z této populární kategorie za výhodnou cenu. Významný dodavatel Antares vám poskytuje špičkové zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte na další produkty značky Antares. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný kus Antares Kancelářská židle Lei od top značky Antares snadno můžete pořídit tady a teď právě téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 10 190 Kč.