Antares Kancelářská židle Motion

Kancelářská židle Motion Kancelářská židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s... více informací »
Antares Kancelářská židle Motion + područky AR 08
Značka: Antares
7 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Motion Kancelářská židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s...

Kancelářská židle Motion Kancelářská židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s možností kompletního nastavení. To vše doplňuje komfortní polstrování z kvalitní pěny, skvělá cena a nadčasový design. Široký sedák s ergonomickým profilem zajistí správné a pohodlné sezení a díky použité studené pěně perfektně okopíruje tvary vašeho těla. Zajistí také žádoucí prokrvení nohou. Optimálně tuhý opěrák, rovněž vyrobený ze studené pěny, nabídne výraznou oporu zad v bederní… Designový produkt máte možnost pořídit také tu na našem webu zařazený v sekci židle do kanceláře! Nyní můžete koupit nové výrobky z naší kategorie na pár kliknutí. Oblíbený výrobce Antares má k dispozici kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento kvalitní a žádaný produkt Antares Kancelářská židle Motion značky Antares jednoduše můžete sehnat u nás teď za akční cenu! Akční cena již od 7 790 Kč.