Antares Kancelářská židle Next Mesh

Kancelářská židle Next Mesh Kancelářská židle Next Mesh je židlí, která dbá především na pohodlí sedícího. Díky použitým materiálům,... více informací »
Antares Kancelářská židle Next Mesh
Značka: Antares
7 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Next Mesh Kancelářská židle Next Mesh je židlí, která dbá především na pohodlí sedícího. Díky použitým materiálům,...

Kancelářská židle Next Mesh Kancelářská židle Next Mesh je židlí, která dbá především na pohodlí sedícího. Díky použitým materiálům, mechanice a funkcím, které nabízí, předchází trvalému statickému napětí svalů a podporuje aktivní sezení při práci u počítače. Nabízí totiž možnost změny polohy těla, dle potřeb sedícího. Kancelářská židle Next Mesh tak splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení, a je správným vybavením do kanceláře, pracovny či studovny. Polstrování a čalounění židle Next Mesh jistě…
Unikátní výrobek Antares Kancelářská židle Next máte možnost dostat aktuálně u nás v rubrice židle do kanceláře. Mrkněte na akční výrobky z této známé kategorie snadno online. Významný dodavatel Antares dodává vysoce kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami!

Tento zlevněný produkt Antares Kancelářská židle Next Mesh od top výrobce Antares snadno můžete sehnat zde levně! Teď za akční cenu 7 490 Kč.