Antares Kancelářská židle Omnia

Kancelářská židle Omnia Kancelářská židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené pěny a bohatě... více informací »
Antares Kancelářská židle Omnia + područky AR 40
Značka: Antares
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Omnia Kancelářská židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené pěny a bohatě...

Kancelářská židle Omnia Kancelářská židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené pěny a bohatě nastavitelnou konstrukci. Jde tedy o židli, která splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení, a to vše za velmi přijatelnou cenu. Sedák židle Omnia je luxusně polstrován studenou pěnou. Tento materiál má vynikající tvarovou stálost, přesto je velmi přizpůsobivý aktuálním podmínkám. Perfektně se vytvaruje dle vašich proporcí. To samé lze říci i o kvalitním…
Zlevněný produkt Antares Kancelářská židle Omnia můžete získat ještě na našich stránkách ve známé sekci židle do kanceláře. Nyní můžete získat parádní produkty z této oblíbené sekce za super ceny!

Kvalitní a levný kus Antares Kancelářská židle Omnia originál od výrobce Antares můžete získat zde teď ve slevě. Nabídka již od 7 990 Kč.