Antares Kancelářská židle Shiny

Kancelářská židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak... více informací »
Antares Kancelářská židle Shiny
Značka: Antares
14 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak...

Kancelářská židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě zaujme kancelářská židle Shiny, které vás upoutá svým atraktivním, živým designem, který rozsvítí vaši kancelář. Nebojte se netradičnosti a vystupte z černobílé kancelářské klasiky s kancelářskou židlí Shiny. Je jisté že čalounění židle Shiny je její dominantou, ale neměli by být opomenuty ani materiály, které nejsou vidět hned na první pohled. Rám sedadla celé židle je…Hodně povedený kus je dostupný teď tady a teď na našem webu v populární sekci židle do kanceláře. Vyberte si ještě podobné produkty z této populární rubriky jednoduše online!

Tento výjimečný výrobek Antares Kancelářská židle Shiny od známého výrobce Antares snadno získáte na našich stránkách nyní levně! Akční cena již od 14 190 Kč.