Antares Kancelářská židle Sophia

Kancelářská židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní předsednická židle, která ozdobí každou konferenční místnost... více informací »
Antares Kancelářská židle Sophia
Značka: Antares
15 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní předsednická židle, která ozdobí každou konferenční místnost...

Kancelářská židle Sophia Sophia je stylová a reprezentativní předsednická židle, která ozdobí každou konferenční místnost či pracovnu. Je vyrobena z prvotřídních a velmi efektních materiálů, vyniká tenkým profilem a – na rozdíl od jiných módních doplňků – je také velice pohodlná. Kancelářská židle Sophia nabídne stylovou slim konstrukci z leštěného hliníku. Pevnou a stabilní konstrukci poté doplňuje měkké polstrování opěráku a sedáku, které je vyrobené z velice jemné přírodní kůže v černé barvě. I přes… Diskontní produkt Antares Kancelářská židle Sophia máte možnost najít již dnes tu na našem webu zařazený v rubrice židle do kanceláře. Podívejte se na podobné kousky z této oblíbené sekce ve výhodné akci! Známý výrobce Antares svým zákazníkům nabízí skvělé zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Antares Kancelářská židle Sophia od známé značky Antares jednoduše můžete získat právě levně. V akci od 15 790 Kč.