Antares Kancelářská židle Titan Mesh

Kancelářská židle Titan Mesh Kancelářská židle Titan Mesh je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým... více informací »
Antares Kancelářská židle Titan Mesh + područky AR 08
Značka: Antares
10 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Titan Mesh Kancelářská židle Titan Mesh je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým...

Kancelářská židle Titan Mesh Kancelářská židle Titan Mesh je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým funkčním možnostem vám poskytne komfort a uleví zatíženým oblastem zad. Je navíc vyrobena ve velice nadčasovém, minimalistickém elegantním designu. Kancelářská židle Titan je tedy spolehlivou kombinací praktického s pohledným. Sedák židle Titan Mesh je velmi bohatě polstrován studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené…
Neodolatelný produkt můžete nakoupit již dnes tu na našem webu v sekci židle do kanceláře. Nyní získáte další produkty z této populární kategorie v bezva akci. Známý výrobce Antares vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele Antares. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Antares Kancelářská židle Titan Mesh od známého výrobce Antares jednoduše můžete najít u nás teď ve výprodejové akci. Akční cena od 10 190 Kč.