Antares Kancelářská židle Titan

Kancelářská židle Titan Kancelářská židle Titan je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým funkčním... více informací »
Antares Kancelářská židle Titan + područky AR 08 C
Značka: Antares
10 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Titan Kancelářská židle Titan je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým funkčním...

Kancelářská židle Titan Kancelářská židle Titan je ideální volbou pro celodenní sezení. Díky polstrování, čalounění a širokým funkčním možnostem vám poskytne komfort a uleví zatíženým oblastem zad. Je navíc vyrobena ve velice nadčasovém, minimalistickém elegantním designu. Kancelářská židle Titan je tedy spolehlivou kombinací praktického s pohledným. Sedák i opěrák židle Titan jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené… Zajímavý kousek Antares Kancelářská židle Titan jde koupit mimo jiné tady na našem webu v kategorii židle do kanceláře. Nyní koupíte vyjímečné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento vynikající kus Antares Kancelářská židle Titan od výrobce Antares snadno získáte na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. V akci od 10 790 Kč.