Antares Kancelářské křeslo Edge černá

Kancelářské křeslo Edge Nejen pracovní stůl, ale i kancelářské křeslo může být dominantou vaší kanceláře. Navíc pokud... více informací »
Antares Kancelářské křeslo Edge černá
Značka: Antares
7 690 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Edge Nejen pracovní stůl, ale i kancelářské křeslo může být dominantou vaší kanceláře. Navíc pokud...

Kancelářské křeslo Edge Nejen pracovní stůl, ale i kancelářské křeslo může být dominantou vaší kanceláře. Navíc pokud elegantní vyzývavý design spojíte s širokými možnostmi nastavení, vznikne vám praktické vybavení, díky kterému budou vaše pracovní dny utíkat rychleji. Nechte se proto zlákat kancelářským křeslem Edge, které nabízí odvážný nadčasový design ve spojení se synchronním mechanismem, prodyšným čalouněním a stabilní základnou. Opěrák křesla Edge je vypleten moderní černou síťovinou. Prodyšný… Žádaný výrobek můžete pořídit bez problémů na stránkách v rubrice židle do kanceláře! Připravili jsme parádní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu. To není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další produkty značky Antares. Najdete je níže na této stránce.

Levný kus Antares Kancelářské křeslo Edge černá od oblíbené značky Antares můžete najít na našich stránkách za akční cenu! Ceny od 7 690 Kč.