Antares Kancelářské křeslo Ergohuman

Kancelářské křeslo Ergohuman Pracovní kancelářské křeslo Egohuman je křeslo, které bezprostředně vyhovuje současným... více informací »
Antares Kancelářské křeslo Ergohuman
Značka: Antares
21 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Ergohuman Pracovní kancelářské křeslo Egohuman je křeslo, které bezprostředně vyhovuje současným...

Kancelářské křeslo Ergohuman Pracovní kancelářské křeslo Egohuman je křeslo, které bezprostředně vyhovuje současným trendům. Černý elegantní design křesla, rafinovaně doplňuje konstrukční prvky zhotovené z leštěného hliníku, a vytváří tak nadčasový kousek vybavení. Současný design poté doplňují široké možnosti nastavení tak, aby křeslo Ergohuman vyhovovalo i náročnějším zákazníkům. Opěrák i sedák křesla Ergohuman jsou vypleteny prodyšnou síťovinou. Je použita síťovina opravdu vysoké kvality, zvyšuje tak…Velmi prodávaný výrobek Antares Kancelářské křeslo Ergohuman dostanete také tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii židle do kanceláře. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu!

Tento velmi žádaný kus Antares Kancelářské křeslo Ergohuman od společnosti Antares snadno můžete najít na našich stránkách teď téměř zdarma! Akční ceny již od 21 790 Kč.