Antares Kancelářské křeslo Motion

Kancelářské křeslo Motion Kancelářské křeslo Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s možností... více informací »
Antares Kancelářské křeslo Motion + područky AR 08
Značka: Antares
9 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Motion Kancelářské křeslo Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s možností...

Kancelářské křeslo Motion Kancelářské křeslo Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní mechanický základ s možností kompletního nastavení. To vše doplňuje komfortní polstrování z kvalitní pěny, skvělá cena a nadčasový design. Široký sedák s ergonomickým profilem zajistí správné a pohodlné sezení a díky použité studené pěně perfektně okopíruje tvary vašeho těla. Zajistí také žádoucí prokrvení nohou. Optimálně tuhý opěrák, rovněž vyrobený ze studené pěny, nabídne výraznou oporu zad v… Tento skvělý produkt Antares Kancelářské křeslo Motion lze získat taky tady u nás v rubrice židle do kanceláře. Nyní koupíte podobné produkty z této známé rubriky za super ceny. Významný výrobce Antares vám může poskytnout prvotřídní sortiment. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený a akční produkt Antares Kancelářské křeslo Motion od výrobce Antares získáte na našich stránkách teď právě levně. Nabídka již od 9 090 Kč.