Antares Kancelářské křeslo Shiny

Kancelářské křeslo Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě... více informací »
Antares Kancelářské křeslo Shiny
Značka: Antares
15 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě...

Kancelářské křeslo Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě zaujme kancelářské křeslo Shiny, které vás upoutá svým atraktivním, živým designem, který rozsvítí vaši kancelář. Nebojte se netradičnosti a vystupte z černobílé kancelářské klasiky s kancelářským křeslem Shiny. Je jisté že čalounění křesla Shiny je jeho dominantou, ale neměli by být opomenuty ani materiály, které nejsou vidět hned na první pohled. Rám sedadla celého…Tento exkluzivní produkt Antares Kancelářské křeslo Shiny máte možnost pořídit již dnes tady a teď na našich stránkách ve známé sekci židle do kanceláře. Získejte ostatní produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Antares Kancelářské křeslo Shiny od společnosti Antares snadno pořídíte tady a teď právě skutečně výhodně. Právě teď jen za 15 490 Kč.