Antares Konferenční židle Aoki Alu TC

Konferenční židle Aoki Alu TC Konferenční židle Aoki Alu TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro... více informací »
Antares Konferenční židle Aoki Alu TC
Značka: Antares
6 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Aoki Alu TC Konferenční židle Aoki Alu TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro...

Konferenční židle Aoki Alu TC Konferenční židle Aoki Alu TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki Alu TC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru. Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním materiálem pro… Tento designový produkt Antares Konferenční židle Aoki Alu TC máte možnost najít v pohodě na našich stránkách v populární rubrice konferenční a jednací židle! Najděte si parádní kusy z této známé kategorie za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka Antares má na skladě top produkty. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! U nás najdete další skvělé kousky od výrobce Antares. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější výrobek Antares Konferenční židle Aoki Alu TC originál od výrobce Antares jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď se slevou. Aktuálně v akci za 6 890 Kč.