Antares Konferenční židle Aoki TC

Konferenční židle Aoki TC Konferenční židle Aoki TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční... více informací »
Antares Konferenční židle Aoki TC
Značka: Antares
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Aoki TC Konferenční židle Aoki TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční...

Konferenční židle Aoki TC Konferenční židle Aoki TC je židle s vysokou variabilitou. Díky tomu je vhodná pro multifunkční prostory, a lze ji využít v kongresových sálech, zasedacích místnostech nebo i ve školících centrech. Židle Aoki TC poskytne praktické sezení provedené ve skromném materiálovém provedení, které však díky svému okatému designu vynikne v každém prostoru. Základ židle tvoří plastová skořepina. Použitý plast je pevný, odolný a stabilní, a díky tomu je ideálním materiálem pro výrobu sedáku… Tento neodolatelný kus Antares Konferenční židle Aoki TC naleznete bezstarostně tu v populární sekci konferenční a jednací židle! Vyberte si zlevněné produkty ze zmíněné kategorie snadno online. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů značky Antares. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Antares Konferenční židle Aoki TC od populárního výrobce Antares snadno seženete právě ve slevě! Akční ceny od 3 890 Kč.