Antares Konferenční židle Gala

Konferenční židle Gala Konferenční židle Gala nabízí kombinaci moderních komfortních materiálů a stabilní elegantní... více informací »
Antares Konferenční židle Gala
Značka: Antares
5 090 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Gala Konferenční židle Gala nabízí kombinaci moderních komfortních materiálů a stabilní elegantní...

Konferenční židle Gala Konferenční židle Gala nabízí kombinaci moderních komfortních materiálů a stabilní elegantní konstrukce. To vše za skvělou cenu a se zárukou spolehlivosti celé židle. Sedák židle Gala je jemně prohnutý, široký a zkosený. Silné polstrování z kvalitní a odolné studené pěny pak zajistí vynikající pohodlí i po mnoha hodinách práce. Čalounění tvoří příjemná a pevná prošívaná látka. Opěrák židle je čalouněn tutéž látkou, která se dokonale přizpůsobí vašim zádům a nikde netlačí. …
Diskontní produkt lze nakoupit lehce tady na našich stránkách zařazený v sekci konferenční a jednací židle. Získejte jiné zboží ve zmíněné rubrice za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Antares svým zákazníkům dodává top produkty. Nakupujte výhoděn u nás! To není vše, máme toho více! Mrkněte na další skvělé zboží od výrobce Antares. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Antares Konferenční židle Gala pocházející od značky Antares snadno naleznete zde nyní skutečně levně! Nabídky již od 5 090 Kč.