Antares Konferenční židle Lei

Konferenční židle Lei Konferenční židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je měkké pěnové polstrování, jemné... více informací »
Antares Konferenční židle Lei
Značka: Antares
8 890 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Lei Konferenční židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je měkké pěnové polstrování, jemné...

Konferenční židle Lei Konferenční židle Lei je doslova napěchovaná pohodlím. Základem je měkké pěnové polstrování, jemné čalounění a ergonomické tvarování. Vybavte zasedací místnost tímto vyzývavým „pomocníkem“, který vám uleví při dlouhých nekonečných pracovních schůzkách. Sedák i opěrák židle Lei jsou velmi bohatě polstrovány studenou pěnou. Tento materiál má vynikající elastické a plastické schopnosti, sezení na studené pěně je nesrovnatelné např. s obyčejným molitanem. Jde navíc o tzv. molded foam,…
Tento kvalitní a levný kousek Antares Konferenční židle Lei jde získat bezstarostně na stránkách umístěný v sekci konferenční a jednací židle! Vyberte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! Populární dodavatel Antares dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Vynikající kus Antares Konferenční židle Lei originál od značky Antares snadno seženete u nás právě skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 8 890 Kč.