Antares Konferenční židle Motion

Kancelářská židle Motion Konferenční židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní ergonomický základ s... více informací »
Antares Konferenční židle Motion
Značka: Antares
6 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle Motion Konferenční židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní ergonomický základ s...

Kancelářská židle Motion Konferenční židle Motion v sobě spojuje elegantní moderní vzhled a kvalitní ergonomický základ s možnostmi výškového nastavení opěráku. To vše doplňuje komfortní polstrování z kvalitní pěny, skvělá cena a nadčasový design. Široký sedák s ergonomickým profilem zajistí správné a pohodlné sezení a díky použité studené pěně perfektně okopíruje tvary vašeho těla. Zajistí také žádoucí prokrvení nohou. Optimálně tuhý opěrák, rovněž vyrobený ze studené pěny, nabídne výraznou oporu zad v…Tento kvalitní a levný produkt Antares Konferenční židle Motion je dostupný jednoduše tady a teď na našem webu v kategorii konferenční a jednací židle. Získejte zcela nové zboží z této známé rubriky ve výprodejové akci. Známá značka Antares vám může poskytnout kvalitní produkty. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další skvělé kousky značky Antares. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Antares Konferenční židle Motion od společnosti Antares snadno můžete získat zde teď téměř zdarma! Cena od 6 290 Kč.