Antares Konferenční židle Omnia

Konferenční židle Omnia Konferenční židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené... více informací »
Antares Konferenční židle Omnia
Značka: Antares
7 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Omnia Konferenční židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené...

Konferenční židle Omnia Konferenční židle Omnia nabízí moderní vzhled, prodyšné opěradlo, luxusní polstrování ze studené pěny a spolehlivou stabilní konstrukci. Jde tedy o židli, která splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení, a to vše za velmi přijatelnou cenu. Sedák židle Omnia je luxusně polstrován studenou pěnou. Tento materiál má vynikající tvarovou stálost, přesto je velmi přizpůsobivý aktuálním podmínkám. Perfektně se vytvaruje dle vašich proporcí. To samé lze říci i o kvalitním…
Vynikající kus Antares Konferenční židle Omnia je dostupný právě tu v oblíbené rubrice konferenční a jednací židle. Nyní můžete koupit skvělé produkty z této kategorie za výhodnou cenu. Významná značka Antares vás obohatí o skvělé výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další produkty od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Designový výrobek Antares Konferenční židle Omnia od značky Antares naleznete tady a teď právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 7 290 Kč.