Antares Konferenční židle Shiny

Konferenční židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to... více informací »
Antares Konferenční židle Shiny
Značka: Antares
12 390 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to...

Konferenční židle Shiny Nemáte rádi klasický kancelářský styl a nechcete se většinu dne obklopovat kancelářskou šedí? Tak to Vás jistě zaujme konferenční židle Shiny, které vás upoutá svým atraktivním, živým designem, který rozsvítí vaši kancelář či zasedací místnost. Nebojte se netradičnosti a vystupte z černobílé kancelářské klasiky s konferenční židlí Shiny. Je jisté že čalounění židle Shiny je její dominantou, ale neměli by být opomenuty ani materiály, které nejsou vidět hned na první pohled. Rám… Tento nejprodávanější výrobek Antares Konferenční židle Shiny lze získat právě nyní tu na webu v populární sekci konferenční a jednací židle. Prozkoumejte oblíbené výrobky z této populární rubriky na pár kliknutí!

Tento velmi žádaný výrobek Antares Konferenční židle Shiny od populární značky Antares snadno můžete sehnat u nás skutečně výhodně. Ceny od 12 390 Kč.