Antares Konferenční židle Strike PC

Konferenční židle Strike PC Jednoduchá, přesto maximálně praktická - to je konferenční židle Strike PC. Pokud hledáte minimalistické sezení, pro... více informací »
Antares Konferenční židle Strike PC
Značka: Antares
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Strike PC Jednoduchá, přesto maximálně praktická - to je konferenční židle Strike PC. Pokud hledáte minimalistické sezení, pro...

Konferenční židle Strike PC Jednoduchá, přesto maximálně praktická – to je konferenční židle Strike PC. Pokud hledáte minimalistické sezení, pro konferenční či zasedací místnosti, našli jste toho pravého kandidáta. Konferenční židle Strike totiž poskytuje nenáročný design, ale i funkční prvky, které ocení především menší prostory. Konferenční židle Strike PC je plastová židle lasturového tvaru. Sedák a opěrák židle jsou tedy vyrobeny z plastu, který je extrémně pevný, odolný a stabilní. Opěrák židle je…
Nový produkt Antares Konferenční židle Strike můžete koupit bez problémů tady a teď na našem webu v kategorii konferenční a jednací židle! Nyní si můžete vybrat další produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Oblíbený výrobce Antares může nabídnout top výrobky. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další produkty značky Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný produkt Antares Konferenční židle Strike PC od populární značky Antares jednoduše seženete právě teď v akci! Ceny od 1 490 Kč.