Antares Konferenční židle Strike TC

Konferenční židle Strike TC Jednoduchá, přesto maximálně praktická - to je konferenční židle Strike TC. Pokud hledáte... více informací »
Antares Konferenční židle Strike TC
Značka: Antares
2 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Strike TC Jednoduchá, přesto maximálně praktická - to je konferenční židle Strike TC. Pokud hledáte...

Konferenční židle Strike TC Jednoduchá, přesto maximálně praktická – to je konferenční židle Strike TC. Pokud hledáte minimalistické sezení, pro konferenční či zasedací místnosti, našli jste toho pravého kandidáta. Konferenční židle Strike totiž poskytuje nenáročný design, ale i funkční prvky, které ocení především menší prostory. Konferenční židle Strike TC je plastová židle lasturového tvaru. Sedák a opěrák židle jsou tedy vyrobeny z plastu, který je extrémně pevný, odolný a stabilní. Opěrák židle je…Tento diskontní produkt Antares Konferenční židle Strike máte možnost najít ještě tu na našich stránkách zařazený v rubrice konferenční a jednací židle. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Vynikající kus Antares Konferenční židle Strike TC od značky Antares získáte nyní opravdu výhodně! Akční ceny již od 2 290 Kč.