Antares Konferenční židle Taurus L

Konferenční židle Taurus L Konferenční židle Taurus L je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které... více informací »
Antares Konferenční židle Taurus L
Značka: Antares
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle Taurus L Konferenční židle Taurus L je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které...

Konferenční židle Taurus L Konferenční židle Taurus L je spojením minimalistického a funkčního provedení. Poskytne kvalitní materiály, které mají dlouhou životnost. A nabídne silné sezení z překližky a možnost stohování jako dva nejhlavnější praktické prvky celé židle. Sedák i opěrák židle Taurus L jsou tedy vyrobeny ze silné bukové překližky. Překližka je navíc opatřena transparentním lakem na bázi polyuretanu, který chrání její povrch. Překližka je vyrobena z celkem sedmi vrstev dubové dýhy, její… Hodně povedený kousek Antares Konferenční židle Taurus L seženete právě nyní tady na našich stránkách zařazený v sekci konferenční a jednací židle. Mrkněte na skvělé produkty z této oblíbené rubriky v akci! Známá značka Antares vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty. To není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Antares. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající produkt Antares Konferenční židle Taurus L od odblíbeného výrobce Antares můžete sehnat tady levně! Akční cena již od 1 290 Kč.